Želiš više od studiranja? Želiš da upoznaš druge kulture i živiš i studiraš u najvećim svetskim metropolama, kao što su Dubaji, Sidnej i Singapur na programu rangiranom na 4.mestu u svetu po pisanju Times Higher Education/ Wall Street Journal časopisa?

Nakon godinu dana studija, da li želite da dobijete australijsku diplomu i garantovanu praksu (sa šansom da dobijete stalni posao) u najvećim svetskim kompanijama u gradu po Vašem izboru? Ako je Vaš odgovor DA,

VSŠP u saradnji sa S.P.Džejn škola globalnog menadžmenta pruža mogućnost studentima za diplomske ( osnovne) i master studije u inostranstvu.

Više informacija o S.P. Džejn školi globalnog menadžmenta: www.spjain.org

Za više informacija, možete nas pozvati na sledeće br.telefona:

Poziv za prezentaciju i testiranje

Brošura sa detaljnom informacijom o programu

064/6483-203

i 064/6483-204