EUS i ove godine vodi isključivo studente i srednjoškolce na kamp od 22. – 30. jula.

Tema kampa: (P)ostati slobodan!

Kamp će se održati u planinskom predelu Hrvatske, na Gorskom Kotaru – u Fužinama! Fužine su vazdušnom linijom udaljene samo 10ak km od mora, tako da u letnjim toplim danima preovladava morska klima na skoro 800mnv! Fužine imaju termoakumulaciono jezero, staze za šetnju i terene za sport.

Sa nama na kampu će biti i gosti – grupa Engleza iz njihovog EUSa! Imaćemo kreativne radionice, predavanja, male grupe, kurs konverzacijskog engleskog jezika, zabavne večeri, sport, i naravno – mnogo slobodnog vremena za druženje!

S’ obzirom da smo toliko blizu mora, imaćemo dve organizovane ekskurzije, najverovatnije da će jedna biti na Hrvatskoj obali – u Opatiju i/ili Crikvenicu, a pokušavamo i da organizujemo jednodnevni izlet do Trsta u Italiji! 🙂

Cena, za sedam punih pansiona u hostelu, sa prevozom i uračunatim ekskurzijama, bez putnog osiguranja (osiguranje uplaćujete samostalno ili grupno) iznosi samo 100€!
Plaćanje je moguće isključivo putem uplatnice u dinarima – 12000 RSD, jednokratno ili na ČETIRI mesečne rate!
1. rata do 22. aprila, 3.000 RSD
2. rata do 22. maja, 3.000 RSD
3. rata do 22. juna, 3.000 RSD
4. rata do 22. jula, 3.000 RSD

VAŽNO! Prijava se poništava ukoliko se ni jedna rata ne uplati.

Autobus polazi 22. jula u 22h ispred EUSa, Studentska 4, Novi Beograd.

PRIJAVE ISKLJUČIVO ONLINE PUTEM LINKA OVDE