Prijava ispita za Februarski ispitni rok je od 26.01.2021. do 29.01.2021. godine. Uslov za prijavu ispita je isplaćena školarina zaključno sa Januarskom  ratom školarine.

Prijava se vrši tako što studenti sa smera:

Menadžment i biznis  prijavljuju ispite na – prijava@vssp.edu.rs

Prijava jednog ispita je 500 dinara.  Blagovremeno ćete biti obavešteni o početku odnosno o terminima Februarskog roka .

Ispitni rok biće održan od 22.02.2021. do 26.02.2021.godine. Uslov za polaganje ispita je isplaćena školarina zaključno sa Februarskom  ratom školarine.

Sve prijave ispita od 29.01.2021. do početka ispitnog roka plaćaju se kao Vanredna prijava po važećem cenovniku Visoke strukovne škole za preduzetništvo.

U prijavi je potrebno navesti: Ime i prezime, broj indeksa i predmete koje prijavljujete. (maksimalan broj prijavljenih predmeta u jednom roku je pet ispita).