Prijava ispita za apsolventski i diferencijalni Novembarski ispitni rok će biti 06.11.2018.  i 07.11.2018.godine na e-mailove:

prijava@vssp.edu.rs – za smerove Menadžment i biznis i Menadžment prodaje

prijavaispita@vssp.edu.rs  – za smer Menadžment bezbednosti kao i za specijalističke studije.

Uslov za prijavu ispita je  izmirena školarina zaključno sa novembarskom ratom kao i regulisan status studenta. Troškovi diferencijalnih ispita  iznose 20e po ispitu u dinarskoj protivvrednosti.

Apsolventski i diferencijalni Novembarski  ispitni rok će se održati od 13.11. do  19.11.2018. godine. Ispiti će se održati sat vremena pre prvog predavanja profesora (po rasporedu nastave za  zimski  semestar koji se nalazi na sajtu škole), kod koga ste prijavili ispit. Molimo vas da kontaktirate profesore i da se dogovorite oko svih detalja.