Prijava ispita za vanredni ispitni rok Oktobar je od 29.09.2020. do 30.09.2020. godine. Uslov za prijavu ispita je isplaćena školarina.

Prijava se vrši tako što studenti sa smerova:

• Menadžment i biznis i Menadžment prodaje prijavljuju ispite na – prijava@vssp.edu.rs
  • Menadžment bezbednosti, Korporativna bezbednost – specijalističke studije, Preduzetnički menadžment – specijalističke studije, prijavljuju ispite na – prijavaispita@vssp.edu.rs

Prijava jednog ispita je 500 dinara. Ispitni rok će biti održan od 05.10.2020 do 09.10.2020.godine

U ovom roku ispite mogu da prijave apsolventi, studenti koji ne ispunjavaju uslove za upis u narednu skolsku godinu i studenti koji zbog COVID-A 19 nisu mogli da izadju na ispite.

U prijavi je potrebno navesti: Ime i prezime, broj indeksa i predmete koje prijavljujete. (maksimalan broj prijavljenih predmeta u roku je pet ispita.