Danas, 08.06.2018. godine uspešno je održana jubilarna 10. Međunarodna naučna konferencija „SLOBODA I BEZBEDNOST U REALNOM I SAJBER PROSTORU“ u prostorijama Doma Vojske Srbije, u organizaciji Visoke strukovne škole za preduzetništvo, a pod pokroviteljstvom Ministarstva odbrane Republike Srbije.

Konferenciju su otvorili prof. dr Vladimir Marinković, direktor Visoke strukovne škole za preduzetništvo i Aleksandar Vulin, ministar odbrane Republike Srbije.

Učesnici konferencije su bili eminentni profesori i stručnjaci iz javnih i privatnih institucija Republike Srbije, kao i iz inostranstva.

Pored Visoke strukovne škole za preduzetništvo, organizatori konferencije su i: Centar za industrijske odnose, Visoka zdravstveno–sanitarna škola „Visan“, Banja Luka College i Konferencija akademija strukovnih studija Srbije.

Konferenciju su podržali korporativni partneri: Delicatea, BG Reklam, Nezavisni sindikat JKP Beogradski vodovod i kanalizacija, Sindikat Rafinerije nafte Pančevo.