Dana 12.11.2019. godine je održana tribina pod nazivom „Na braniku otadžbine“  na Visokoj strukovnoj školi za Preduzetništvo.

Sa velikim zadovoljstvom i punom pažnjom su studenti i svi prisutni gosti slušali o svakom danu i satu borbe za otadžbinu na samom njenom braniku tokom trajanja NATO agresije od:

• pukovnika Duška Šljivančanina, -ratni komandant 53.graničnog bataljona
  • potpukovnika u penziji  Dragutina Dimčevskog, -zamenik komandanta 53.graničnog bataljona
  • zastavnika 1.klase  Saše Radojevića, -zamenik komandira karaule Košare

Veliko Vam hvala, kako na potresnim pričama, kao i na prenešenom iskustvu, dočaravanju svake borbe za goli život i opstanak , a posebno hvala na poklonu koji za Visoku strukovnu školu za preduzetništvo ima poseban značaj.