Poštovane kolege i koleginice,

Pruža vam se mogućnost posete stadionu Crvena Zvezda. Pozivamo Vas da se prijavite na broj telefona – sms 064/6483-204 najkasnije do 26.11.2018. godine. U prijavi navesti (ime i prezime, godina studija, smer).
Domaćin će biti dr Ivan Arnautović, koji će održati predavanje na Stadionu Crvena Zvezda u petak, 30.11.2018. godine u 12.00 časova.
Tema predavanja: Bezbednost sportskih događaja kao i Etika u sportu . Predavanje će obuhvatiti i obilazak Stadiona kako bi se objasnili bezbedonosni postupci.
Nakon predavanja, svi učesnici će moći da se osveže u Lounge baru na stadionu Crvena Zvezda.
Mesto okupljanja je ispred Škole u 11:00, a konačno okupljanje ispred stadiona je u 11:45.

Poziv važi za sve naše studente na smerovima: Menadžment bezbednosti, Korporativna bezbednost, Menadžment i biznis, Menadžment prodaje i Preduzetnički menadžment.

Kontakt: Jovana Marinkov , studentskasluzba@vssp.edu.rs064/64-83-204.