Nastava u školskoj 2020/2021. godini za studente osnovnih studija Menadžment bezbednosti i za studente specijalističkih studija Korporativna bezbednost počinje u ponedeljak 05.10.2020 godine.
Raspored nastave se nalazi na sajtu Škole: http://vssp.edu.rs/raspored-nastave/

Nastava će se u skladu sa epidemiološkom situacijom obavljati online putem specijalizovanog programa za online predavanja, sastanke i konferencije ZOOM i platforme Office 365.

Molimo Vas da navedeni program instalirate i registrujete se, sa adrese www.zoom.us (PC).

Sva detaljna upustva o korišćenju oba alata studenti će dobiti na svoje mail adrese.

Podrazumeva se da se, kao i ranije, za sva dodatna obaveštenja i podršku možete obratiti na telefone ili na e – mail
• 064 648 3203 studentskasluzba.mb-spec@vssp.edu.rs
• 064 648 3204 studentskasluzba@vssp.edu.rs

Želimo vam zdravu i uspešnu školsku godinu.

Direktor Škole
Prof. dr Vladimir Marinković