Dana, 23.06.2020. godine, Nezavisni sindikat policije, najveći i jedini reprezentativni sindikat u MUP-u, koji broji preko 15000 članova, ugostio je predstavnike Visoke strukovne škole za preduzetništvo.

U razgovoru sa predstavnicima NSP-a, na obostrano zadovoljstvo, prepoznata je mogućnost za saradnju koja bi podrazumevala školovanje članova NSP-a i njihovih članova porodice na osnovnim i specijalističkim studijama, obavaljanje stručne prakse studenata VSŠP, obuke za članove NSP-a iz raličitih oblasti poslovanja, gostujuća predavanja, a na osnovu čega je potpisan Ugovor o poslovnoj saradnji između ove dve organizacije. Nadamo se dugoj i uspešnoj saradnji.